Najdi na této stránce:

Filtry pro vyhledávání:

němčina ruština ABSOLVENTI
angličtina francouzština italština


Hledej podle mapy:

aktivní mapavolná místa v Prazevolná místa v jižních Čecháchvolná místa na Brněnsku a jižní Moravěvolná místa na Karlovarskuvolná místa na Královéhradeckuvolná místa na Libereckuvolná místa na Ostravskuvolná místa na Olomouckuvolná místa na Pardubickuvolná místa na Plzeňskuvolná místa ve středních Čecháchvolná místa v Ústí .n. L. a okolívolná místa na Vysočiněvolná místa na Zlínsku
... čtení databáze ...
... searching the database ...

Navštivte také:

Horké novinky
tohoto týdne

přihlásit se ZDARMA
k odběru novinek

home

GEOLOKACE - aneb...

objednat inzerát

vyhledávací panel ano / ne
JobMaster - Ostatní odborné profese   

Ostatní odborné profese


   ... logistik, dispečer, farmaceut, právník, lékař ... nabídky zaměstnání z celé ČR  

Všechny inzeráty vloženy            (nové nabídky opět v pondělí ráno)

dnešní aktuální nabídka pracovních příležitostí v oboru Ostatní odborné profese
»Business development manager/jikr

logo inzerenta

BUSINESS DEVELOPMENT
MEDICAL DEVICE
START-UP

Pro našeho klienta, společnost z oblasti průmyslu, hledáme vhodného kandidáta na pozici BUSINESS DEVELOPMENT MANAGERA, který bude mít na starost rozvoj divize specializované na medical devices. Na této pozici se bude vybraný uchazeč podílet na tvorbě obchodní strategie pro český trh, bude zodpovědný za její následnou implementaci, za aktivní vyhledávání nových příležitostí a za prosperitu divize s perspektivou vybudování nového obchodního týmu.

Vybraný kandidát by měl mít vysokoškolské vzdělání a dlouholetou obchodní zkušenost v segmentu medical devices. Nezbytnou podmínkou je kvalitní orientace a znalost trhu v oblasti zdravotnických prostředků, výhodou je zkušenost s projekty typu start-up. Kvůli komunikaci se zahraničím je nutná znalost AJ na velmi dobré úrovni. Očekávány jsou výborné prodejní, organizační, komunikační a vyjednávací dovednosti, flexibilita a korektní jednání.

Vybraný kandidát získá zázemí mezinárodní a prosperující společnosti, motivující finanční ohodnocení a další zaměstnanecké benefity.
Pracoviště: Praha
HAYS Czech Republic, s.r.o. - Praha, e-mail: plundrova@hays.czhayscr

»Center manager/gryv

logo inzerenta

Pro našeho klienta, mezinárodní organizaci z oblasti zdravotnictví, hledáme vhodného kandidáta na pozici Center Manager.

Vybraný kandidát se bude intenzivně podílet na celkovém řízení nově vznikající pobočky, tudíž se bude věnovat nastavování podnikových vazeb dle daného schématu, bude řídit celkový provoz a spolupracovat s týmy v rámci nově vzniklých organizačních struktur, bude mít na starosti řízení zadaných projektů, optimalizaci procesů a instalaci nových technologií.

Klient požaduje minimálně SŠ vzdělání zdravotnického nebo ekonomického směru, zkušenosti s motivováním a vedením lidí (jedná se cca o 25 spolupracovníků), požadovány jsou zkušenosti s projektovým řízením a marketingem (B2C). Vyžadována je také ? znalost německého jazyka (AJ výhodou) a znalosti v oblasti IT na uživatelské úrovní. Výhodou také mohou být zkušenosti z oblasti řízení kvality.

Vybraný uchazeč se může těšit ze zajímavé náplně práce, možnosti seberealizace a může uplatnit své manažerské schopnosti. Finanční ohodnocení odpovídá uvedené pozici a dosaženým pracovním výsledkům.
Pracoviště: Praha
HAYS Czech Republic, s.r.o. - Praha, e-mail: grycova@hays.czhayscr

»Lékaři - různé obory

logo inzerenta
Atraktivní fin.ohodnocení
Pro našeho významného klienta, zdravotnické zařízení, hledáme kandidáty na pozici:
Lékaři se specializací v oboru
- chirurgie -
- vnitřní lékařství
- gastroenterologie
- dermatoveneralogie
- ARO
Požadujeme:
- Ukončené VŠ vzdělání lékařského směru
- Specializovaná způsobilost v oboru uznaná v ČR
- Praxe v oboru
- Trestní bezúhonnost
- Zdravotní způsobilost
- Předpoklady pro týmovou spolupráci - komunikativnost
Nabízíme:
- Zajímavé platové ohodnocení
- Pracovní pozici na plný pracovní úvazek
- Možnost ubytování v místě pracoviště
- Možnost dalšího vzdělávání v oboru
- Zaměstnanecké benefity
- Možnost zprostředkování ubytování
- Práci v mladém a dynamickém kolektivu moderního zdravotnického zařízení, situovaném v zajímavé lokalitě na pomezí Krkonoš a Českého ráje s širokým sportovním vyžití (např. golfové hřiště naproti nemocnici)
Lokalita: Liberecký kraj
V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email alp@alpconsulting.cz
Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví,
navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz
Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci
ALP CONSULTING s.r.o., alp@alpconsulting.czalp, tel.: 723 644 808, 296 188 181, 296 188 182

»PROJECT & CONTINOUS IMPROVEMENT SPECIALIST

logo inzerenta

- Vedení, koordinování, implementování a vyhodnocování nových projektů a projektů zlepšování s cílem zvýšení efektivity a snížení nákladovosti současných výrobních a nevýrobních procesů a dalších projektů vyžadující si meziútvarovou spolupráci; - Zodpovědnost za plán projektu včetně časového rámce, podílí se a dohlíží nad realizací projektu a zajišťuje průběžnou kontrolu plnění projektovým týmem; je zodpovědný/á za stanovení a rozdělení finančních zdrojů, lidských zdrojů a všech ostatních zdrojů dle jednotlivých fází projektu; - Implementovat, udržovat a rozvíjet principy tzv. Lean výroby v naší společnosti (5S, Standardizace, Kaizen, OEE, TPM,...); u klíčových projektů implementovat a udržovat požadavky SixSigma.
Požadujeme: - VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru; - Praxi min. 5 let nejlépe ve strojírenské výrobě, z toho 2 roky praxe v oblasti vedení Lean procesů nebo v oblasti vedení projektů ve výrobní společnosti; - Pokročilá znalost anglického jazyka; - Znalost Lean principů a nástrojů projektového řízení; zkušenosti v oblasti zavádění, udržování a zlepšování procesů a s metodickým řízením zlepšování procesů; - Znalost CAD, práce na PC (MS Office, MS Project); - Strategické a systémové myšlení, zkušenosti v oblasti analýzy výrobních dat; - Vynikající prezentační a komunikační dovednosti; - Kreativita a pro-aktivní přístup k řešení problémů, samostatnost; organizační a analytické schopnosti; time- management.
Nabízíme: Společnost svým zaměstnancům nabízí příležitost stabilního a perspektivního zaměstnání v zázemí silné firmy s budoucností, zajímavé platové ohodnocení, motivující bonusy a zaměstnanecké benefity. Máte jedinečnou příležitost být u toho od začátku a získat podporu v dalším rozvoji a vzdělávání.
Pracoviště: ústecký kraj
GRAFTON RECRUITMENT s.r.o., Zajíc Aleš, ales.zajic@grafton.czgrafton, 417 662 812

»Project Coordinator - SSC

logo inzerenta

This is a unique opportunity to start with a company which aims to drive the market worldwide. Your main responsibilities will be: * Active participation in global projects * Ensuring all phases of the projects are in compliance with the internal policies and procedures * Identifying opportunities for process improvements * Develop and implement processes * Coordinate projects, resolve issues and problems * Benchmark analysis * Communication with clients
Požadujeme: The candidate should meet the following minimum criteria: * Fluent English, aditional language is a plus * Project management (project coordination) experience from SSC * Excellent communication skills * Analytical thinking * Experience in managing projects and implementation from international environment * Excellent PC skills (MS Office) * Atention to detail * Proficient communication and organization skills * Team player, dynamic person * Ability to work under pressure and prioritize * Knowledge of Six Sigma is a big advantage
Nabízíme: * Generous package of benefits * Modern offices * International dynamic environment * Opportunity for professional growth * Attractive financial package
Pracoviště: Praha hl.m.
GRAFTON RECRUITMENT s.r.o., Činovcová Michaela, michaela.cinovcova@grafton.czgrafton, (+420) 242 456 400

 Navštivte i další profesní rubriky JobMasteru!
 Prohlédněte si kompletní seznam novinek v tomto týdnu!


odkazy na zajímavé stránky